Uncategorized

Potrebujete novú miešačku na betón? Prinášame Vám pár tipov ako nájsť tú najlepšiu práve pre Vás!

Patríte medzi ľudí, ktorý sa ľahko rozhodujú a hneď vedia čo chcú, či už ide o nákup banalít alebo veľké životné rozhodnutia? Tak v tom prípade nás pravdepobne nepotrebujete. Ak však väčšinou strávite nad výberom v podstate čohokoľvek trochu času, myslím, že ste na správnom mieste.

Ono totiž správne sa rozhodnúť, nie je vôbec len tak, hlavne, ak ste typ, ktorý potrebuje dostatok informácií a hľadá tú najlepšiu, najvýhodnejšiu a najkvalitnejšiu voľbu. A je úplne jedno či hľadáte maličkosť ako je mantinel do postieľky alebo firmu, ktorá vyrába nábytok na mieru.

Niekedy človek stojí dokonca pred trochu väčšou investíciou ako je v tomto prípade miešačka na betón. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate na aké kritériá sa pri výbere miešačky zamerať.

Elektrické napätie

Predpokladáme, že si nevyberáte ručnú, ale elektrickú miešačku. Pri nej máte na výber miešačky, ktoré potrebujú 230V a také, ktoré vyžadujú 380V. 230V vám bohate vystačí pri menšom objeme miešacky (ideálne do 160 l), pri väčšom objeme sú však u miešačiek s napätím 230V dosť často problémy s vypadávaním a nie raz to končí nákupom novej miešačky s napätím 380V.

Objem bubnu

Ak nehľadáte miešačku pre profesionálne účely stavby obrovských komplexov, ale klasicky si proste potrebujete opraviť dom, pristaviť príštrešok a podobne, určite vám postačí miešačku už so spomínaným objemom do 160 litrov. Existujú tiež 125 litrové bubny, ktoré sú vyhodnejšie pre svoju skladnosť a kompaktnosť a ak pracujete na menšom stavebnom projekte, učite vám takýto objem postačí.

Ďalšie vychytávky a dobrá cena

Určite je dobré pri výbere sa pozrieť aj na praktické vymoženosti ako je napríklad možnosť vyklápania pripravenej hmoty do obidvoch strán. Nezabudnite tiež na porovnanie cien viacerých výrobcov či predajcov, ktoré sa často vôbec nelíšia kvalitou.