Uncategorized

Nízkoenergetické domy, budúcnosť už teraz

Ak je Vaším cieľom bývať v kvalitnom dome a v pohodlí, no zároveň chcete, aby Vás to stálo čo najmenej peňazí, nízkoenergetické domy sú nepochybne super voľbou! V súčasnosti už určite nikoho neprekvapí, že patrí k výhodným variantom bývania, preto sa tieto domy tešia stúpajúcej popularite. Ak raz vyskúšate nízkoenergetický dom, istotne si získa aj Vašu priazeň!

V myšlienke postaviť si nízkoenergetický dom Vás nepochybne povzbudí fakt, že vstupná investícia do výstavby je v porovnaní s klasickým domom o 10% až 15 % nižšia. Takže hneď na úvod Vás čaká výborná informácia! Doba návratnosti financií sa spravidla pohybuje v rozmedzí 8 až 12 rokov.  Povzbudzujúca je aj spotreba energií nízkoenergetického domu, ktorá predstavuje maximálne 50kWh/m2 za rok! No nie je to super? A všetky tieto benefity nízkoenergetických domov si môžete užívať aj Vy!

To však nie je všetko!  Ročná úspora, ktorú môžete výstavbou nízkoenergetického domu dosiahnuť, môže vystúpiť až do výšky 60% ročných nákladov. Tento podiel úspory určite nie je zanedbateľný. Výrazne nižšie náklady pocítite predovšetkým v nákladoch na vytápanie nízkoenergetického domu. Nízkoenergetický dom je jedinečný aj v tom, že zamedzuje a znižuje tepelné straty. S nízkoenergetickým domom si tiež zabezpečíte zníženie doby vytápania Vášho domu.

Nízkoenergetický dom Vám poskytuje vysoký komfort bývania. Vám a Vašim deťom zabezpečí zdravú klímu a čerstvý vzduch bez vetrania a prievanu, bez pliesní a alergénov! Výbornú kvalitu vzduchu máte v dome okamžite po ukončení výstavby!

Stavba nízkoenergetického domu predstavuje približne 4 až 6 mesiacov, takže na všetky tieto výhody nebudete musieť čakať príliš dlho, pretože aj časová nenáročnosť je jedným z mnohých benefitov, ktoré Vám nízkoenergetický dom ponúka!

Nepremýšľajte príliš dlho a využite neprehliadnuteľné výhody nízkoenergetických domov! Poskytnú Vám šťastný a pokojný rodinný život v zdravom prostredí bez toho, aby ste do ich prevádzky museli investovať vysoké sumy peňazí.

Investujte Vaše peniaze do tých správnych nehnuteľností!