Uncategorized

Ako schudnúť rýchlo – s 5 tipmi môžete začať už DNES

Chcete sa na leto dostať do formy? Alebo sa obávate zdravotných dôsledkov nadváhy? Postupujte podľa našich tipov a zistite, ako rýchlo schudnúť. Aj váš mesačný horoskop má pre vás pozitívne prognózy na chudnutie? Tak neváhajte a poďte do toho s nami!

Či tak alebo onak, zbavenie tých pár kíl navyše nemusí byť masívna fuška. Všetko, čo potrebujete, je malá disciplína a odhodlanie – zaberie niekoľko mesiacov, kým si všimnete rozdiel. Nečakajte na novú prácu, aj keď nová online marketingová agentúra a vy na poste riaditeľky neznie zle… Ale neváhajte a dajte sa do toho už dnes!

1. Zrevidujte svoju kuchyňu

Sme jednoduché tvory. To, čo vidíme, chceme. Namiesto toho, aby ste si všetky lahôdky uchovávali v prednej časti chladničky, dajte ich dozadu a ovocie a zeleninu dajte na prednú stranu. Tak, keď budete hľadať niečo k jedlu, budete okamžite bombardovaní zdravými možnosťami.

2. Doprajte si dva týždne bez alkoholu

Neexistuje nič lepšie ako návrat z dlhého dňa v práci, ako to aby ste si oddýchli pri poháriku vína na pohovke. Ak však chcete stratiť telesný tuk, je načase tento zvyk zlomiť. Polliter ležiaka môže obsahovať až 180 kalórií.

3. Prepnite na pitie zeleného čaju

Zelený čaj je známy tým, že má množstvo zdravotných výhod a chudnutie je jedným z nich. Bolo preukázané, že pomáha pri podpore odbúravania tukov, pričom výskum ukazuje, že skutočne môže zmeniť ľudí s nadváhou.

4. Strávte 15 minút aktívnym pohybom

Nemusíte tráviť hodiny v posilňovni alebo behať do práce, aby ste schudli. Ale musíte sa trochu hýbať. Máte dve možnosti: stráviť menej času cvičením, ale dať do neho toľko úsilia, koľko len môžete, alebo ísť dlhšie na nižšiu intenzitu.

5. Vyhýbajte sa stresu

Stres môže mať výrazný vplyv na metabolizmus a zdravie čriev. Naše telá naozaj nepoznajú rozdiel medzi fyzickým a mentálnym stresom; budú riešiť pracovné problémy rovnakým spôsobom, akým by ich ohrozoval hladomor.